Hargašov memoriál / MSR dlhé trate

Uplynulý víkend sa konal na Zlatých pieskoch tradičný pretek Hargašov memoriál pre deti do 12 rokov a pretekári od 13 rokov mali v rámci tohto podujatia majstrovstvá Slovenska na dlhých tratiach. Napriek negatívnym predpovediam, počasie nakoniec prialo a po oba dni vládlo ideálne počasie. Malí pretekali na trati 2km, najviac sa darilo z nášho klubu Oskarovi Durčovi, obsadil druhé miesto v kategórii kajak 11 ročných a tak isto druhý skončil v kategórii kanoe 12 ročných Andrej Vadkerti. Starší absolvovali trať na 5km, 2 krát druhé miesto obsadila naša mládežnícka reprezentantka Nina Petrašovičová v kategóriách K1 a K2 spolu s Dominikou Rusovou z Novák. Spomenúť treba aj víťazstva dospelých a majstrovské tituly získali v kategóriách K1 muži Filip Petrla, K1 veteráni Karol Becker a v K2 veteráni spolu s Richardom Binderom a K1 veteránky ovládla naša trénerka mládeže Lucia Kvetáková. Všetkým gratulujeme . . .

Výsledky našich pretekárov do 9.miesta z MSR: MSR DT