Pinpongový turnaj

V sobotu 19.9.20 sme si namiesto zrušeného Hargašovho memoriálu zorganizovali prvý ročník lodeničného jesenného pingpongového turnaja. Turnaj mal svoje vlastné pravidlá, ktoré sa striktne dodržovali. Pre víťazov a všetkých účastníkov sme mali pripravené skvelé ceny, takže nikto neodišiel naprázdno. Účasť bola hojná, decká sa zabávali ale samozrejme, každý zápas brali s najväčšou vážnosťou. Víťazom sa stal Tomi Kmiť (bolo vidieť, že 3.roky v Číne venoval veľa času tomuto športu:), druhý Filip Koseček a tretí Šimon Šiska. Keďže sa akcia vydarila a mala len samé pozitíva, tak určite v blízkej budúcnosti znova zopakujeme.

IMG 20200919 WA0014

IMG 20200919 WA0018   thumbnail 20200919 124032   IMG 20200919 WA0010

VÝSLEDKY

Attachments:
Download this file (PRAVIDLÁ PINPONGOVÉHO TURNAJA.pdf)PRAVIDLÁ PINPONGOVÉHO TURNAJA.pdf[ ]86 kB

Sústredenie Komárno, 10-16.7.2020

Po uvoľnení opatrení sme v  termíne 10-16.7.2020 absolvovali prvé tohtoročné sústredenie na vode v Komárne. Za účasti dvadsiatich deti z nášho klubu a pekného počasia, sme strávili krásnych sedem dní v lodenici Komárne, kde nám zabezpečili ubytovanie a aj stravu. Celé sústredenie prebehlo bez problémov, na vode sme najazdili veľa kilometrov, ale aj nabehali a starší tiež v posilňovni zaberali. Dúfame, že všetci túto prípravu zúročia na prvých víkendových pretekoch v Piešťanoch.

Za vydarené sústredenie ďakujeme aj mestskej časti Karlova ves, ktorá nám na akciu poskytla dotáciu.

Bronzová medaila z ME v maratóne

Vo francúzskom Decize sa uskutočnili 25-26. júla juniorské ME v maratóne. Pretekov sa zúčastnila dvojica pretekárok zo Slovenska Karolína Seregiová(Šamorín) a Katarína Pecsuková(Slávia UK Bratislava), doprevádzal ich taktiež člen nášho klubu a reprezentačný tréner v maratóne Marián Lachkovič. Dievčatá pretekali v kategórii K2 na 19km dlhej trati, museli absolvovať 5.kôl(3,6km)+jedno malé kilometrové a 4.prenášky , ktoré mali asi 100m. Naše juniorky predviedli výborný výkon, predbehli ich len dve maďarské posádky a získali tak historicky prvú bronzovú medailu pre Slovensko. Gratulujeme ...

FOTO     VÝSLEDKY

img 20190726 wa0006

Slovenský mládežnícky tím v Čechách

Slovenský mládežnícky tím sa 7-9.6.2019 zúčastnil pretekov Českého pohára v Račiciach. Tím je zložený z detí od 11 do 14 rokov. Náš klub reprezentovali dvaja chlapci, Jakub Bartolčič 11r. a Oskar Durčo 12r. V silnej konkurencii sa ani jeden nestratili a Oskar vybojoval výborne druhé miesto v kategórii na K2 500 metrov spolu s Matúšom Rusom z Novák. Gratulujeme ...

Oskar  VysK2

Medzinárodná regata juniorov Piešťany 2018

Piešťany, 1-3.6.2018

Tento rok nás na tradičnej medzinárodnej regate v Piešťanoch z nášho klubu reprezentovala len Katka Pecsuková. Pretekov sa zúčastnilo 18 krajín a Katka si v tejto konkurencii počínala výborne, keď v celkovom hodnotení jednotlivcov obsadila prvé miesto. Každý svoj štart pretavila na pódiové umiestnenie, prvá skončila v K1 200 a 1000m a trikrát bola druhá. Najmä v K1 na 1000m predviedla svoju dominanciu a v poradí druhú pretekárku z Veľkej Británii nechala za sebou šesť sekúnd. Gratulujeme k dosiahnutým výsledkom a prajeme ešte úspešnú sezónu 2018.

Článok canoe.sk    Výsledky

MR Piestany IMG 20180601 WA0003 IMG 20180601 WA0008 IMG 20180603 WA0007

MSR v maratóne

Zemník, 19.5.2018

V sobotu 19.5 sa uskutočnili na Zemníku MSR v maratóne. Zmenený termín pretekov a zaradenie do SP sa prejavil pozitívne na účasti, keď hlavne v mladších kategóriách bola početná účasť. Počasie bolo takmer ideálne na maratón, bezvetrie a nie až tak horúco. Z našich mládežníkov sa najviac darilo Katke P., ktorá obhájila minuloročný titul.

Ostatne výsledky do 9 miesta: Juniori Canoe – Filip Koseček 4m. a Jano Belanský 7m., Kadetky Kajak – Katka Pecsuková 1m. a Zorka Klimová 7m., 14r. CH Canoe – Mišo Vedkerti 7m.

Rudno Cup 2018

Nitrianske Rudno, 12.5.2018

V sobotu sa uskutočnil v poradí 5. ročník pretekov Rudno Cup za účasti 15 slovenských klubov. Na týchto pretekoch sa nám v minulých dvoch rokoch veľmi darilo, keď sme v hodnotení klubov obsadili celkové tretie miesto. Tento rok sme skončili žiaľ tesne za stupienkom víťazov, i tak na výbornom štvrtom mieste. Dobre zorganizované preteky narušila búrka, cez ktorú sa niekoľko štartov zrušilo a po nej skrátili na 2km.